[Rozmiar: 2555 bajtów] [Rozmiar: 5744 bajtów] [Rozmiar: 443 bajtów]
[Rozmiar: 7063 bajtów] [Rozmiar: 9626 bajtów] [Rozmiar: 8790 bajtów]
[Rozmiar: 4089 bajtów] [Rozmiar: 17631 bajtów] [Rozmiar: 16733 bajtów]
 

NOWOTWÓR - Moje strony


Jak skutecznie i naturalnie wzmocnić organizm, co zastosować i w jakich dawkach podawać, dowiesz się z poniższych serwisów. Zaczerpniesz też trochę wiedzy i poznasz naturalne produkty pomocne w podniesieniu odporności Twojego organizmu. Zrozumiesz również, co trzeba zrobić, by ustrzec się chorób cywilizacyjnych XXI w.


noniNoni Zachowaj Zdrowie - Sok z owoców Noni

Będący w ofercie firmy CaliVita International jedyny w Polsce sok z miąższem owoców noni, który nie został poddany pasteryzacji i gwarantuje najwyższą jakość, znajduje się w naszej ofercie i mogą go Państwo zamówić bezpośrednio poprzez Internet. Produkowany tylko z dojrzałych owoców Noni i poddawany technologii liofilizacji dzięki czemu jest w 100% naturalny.

www.noni.zdrowe.com.pl


sklepSklep NATURA - suplementy CaliVita

Produkty Cali Vita International są pochodzenia naturalnego, dlatego też nie można ich porównywać do syntetycznych podobnych z nazwy produktów aptecznych. Dawki podane na opakowaniach są dawkami profilaktycznymi, chcąc uzyskać efekt silniejszy dawkę należy zwiększyć. Działają wówczas, nie dając efektów ubocznych. Wszystkie produkty posiadają najbardziej cenione i najtrudniejsze do zdobycia światowe atesty GMP i FDA, dopuszczenie do obrotu przez GIS. Metoda przedłużonego działania gwarantuje stałe wchłanianie się składników do organizmu, zapewniając odpowiedni ich poziom przez cały dzień (12 - 18 godz.).Wiązania chelatowe (dostarczają do komórki pożywienie i zabierają niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii) i synergizm działania składników powodują silne ich przyswojenie.

www.sklep.zdrowe.com.pl


gronkowiecGRONKOWIEC ZŁOCISTY-SKUTECZNE I SPRAWDZONE SPOSOBY NA - GRONKOWIEC, PARAPROTEX

Na stronie tej dowiesz się jak w naturalny sposób pozbyć się gronkowca - intruza i wyeliminować do końca jego bakterie. Zrozumiesz dlaczego, pomimo że się leczysz znów jesteś chory! To serwis dla osób, które stosując tradycyjne metody leczenia antybiotykami, nie doznały efektów ich działania, wręcz przeciwnie - osłabiły organizm i niszcząc naturalną florę bakteryjną zaburzyły równowagę kwasowo zasadową czyli homeostazę, narażając go na liczne choroby np. gronkowca. Antybiotyki - o czym mało kto wie - nie leczą przyczyny choroby, tylko na jakis czas tłumią jej objawy, co w efekcie powoduje jej nawrót.

www.gronkowiec.zdrowe.com.pl


odchudzanieOdchudzanie, nadwaga, otyłość - Porady dla zdrowia - Dieta"

Szerzy się epidemia, która może mieć poważne skutki dla zdrowia naszych dzieci. Jeżeli społeczeństwo nie podejmie walki, otyłość będzie coraz większym problemem" (profesor pediatrii William J.Klish).

Dodatni bilans energetyczny - tak najkrócej można określić przyczynę epidemii XXI wieku, czyli otyłości. Nadmiar kilogramów rodzi się z prostego działania arytmetycznego: nasz organizm otrzymuje więcej paliwa (często niewłaściwego), niż jest w stanie zużyć.

Nadwaga i otyłość nie stanowią wbrew pozorom problemu w dziedzinie urody i estetyki. Problemy zdrowotne - oto przyczyna, dla której do otyłości należy podejść poważnie!!!

www.odchudzanie.zdrowe.com.pl


OczyszczanieOCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z KAMIENI KAŁOWYCH, TOKSYN, GRONKOWIEC, GRZYBICA, LAMBLIE...

Co pewien czas - 2 x w roku - Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej - nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry - to zbędny balast dla Twojego organizmu ! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety Cali Vita Intrenational.

www.oczyszczanie.zdrowe.com.pl


[Rozmiar: 49346 bajtów] ZENTHONIC-MANGOSTAN-GLUTATION-KSANTONY-OCHRONA KOMÓRKI, KONCENTRACJA, WŁAŚCIWOŚCI ODTRUWAJĄCE, TRAWIENIE

ZENTHONIC - a w nim magiczny owoc MANGOSTAN zajmujący pierwsze, czołowe miejsce wsród znanych antyoksydantów występujących w przyrodzie. Przyznany mu wskaźnik ORAC wynosi 17000 - 24000 !!! Oznacza to, że nasyca nasz organizm w antyoksydanty wiele razy silniej niż inne znane rośliny lecznicze. To naturalna ochrona komórek !

www.mangostan.zdrowe.com.pl


 
. .
Designed by. :: [[ noni.zdrowe ]]::