. . .
. . .
. . .

CZYM WZMACNIAĆ ORGANIZM


Profilaktyka >>>> Więcej...

Gdy masz już problem zdrowotny >>>>>  Więcej...

O działaniu tych produktów można by wiele pisać. Myślę, że wypowiedzi konsumentów, których przybywa coraz więcej każdego dnia, będą najlepszym dowodem dla Ciebie.

Pomyśl jakie korzyści i Ty możesz odnieść używając te produkty jako dodatki żywieniowe do codziennej diety lub jak możesz w przypadku choroby wspomóc jej leczenie.

Poniżej przedstawiam przypadek opisany przez wybitnego eksperta i znawcę tych produktów dr nauk med. Danutę Broniarczyk - Pawłowską.

recepta"Pragnę podzielić się z Państwem jednym z moich doświadczeń zastosowania soku z noni. Lekarz z zaawansowaną chorobą nowotworową jelita grubego - guz wielkości głowy noworodka z przerzutami do wątroby i płuc, po leczeniu operacyjnym, a także chemioterapii. Kolejne cykle chemioterapii nie zatrzymały rozwoju choroby nowotworowej. Oprócz udokumentowanych wyników badań USG, tomografii komputerowej (CT) - wzrastała ilość przerzutów do wątroby i płuc, z dnia na dzień pogarszał się ogólny stan pacjenta. Organizm wycieńczała hektyczna gorączka (skala temp. od 35 do 40 stop. C).

Po konsultacji w grudniu 2002r. obok dotychczas stosowanej przez onkologów chemioterapii, zalecono sok z Noni w dawce: 3 x 30ml, Super Co Q10 Plus w dawce 100mg na dobę, C 1000: 2 x 2 tabl., Mega Protect 4 Life: 1 x 1 tabl., AC Zymes: 3 x 2 kaps. oraz dieta zgodna z grupą krwi "A"

Po włączeniu soku z noni, zaobserwowano lepszą tolerancję chemioterapii: ustąpiły wymioty, nudności, powrócił normalny apetyt, zaczęły odrastać włosy. Po 2 tygodniach, na zewnątrz jamy brzusznej samoistnie wydostała się ogromna ilość ropy (ok. 3 litry) - pacjent obudził się rano w "jeziorze" ropy. Od tego momentu ustąpiła gorączka, a stan ogólny pacjenta zaczął się wyraźnie poprawiać.

Kolejne badania CT i USG w marcu 2003r., wykazały ustąpienie ognisk przerzutowych z wątroby i płuc do całkowitej remisji.
Obecnie stan zdrowia Pana Doktora jest zadowalający, powrócił do normalnej masy ciała, ma prawidłowe wartości morfologii krwi. Planuje powrót do pracy zawodowej i ma zamiar zainteresować się preparatami naturalnymi. Wyznał w rozmowie ze mną, że do czasu swoich doświadczeń z Polinesian Noni był sceptyczny i uznawał wyłącznie skuteczność preparatów farmakologicznych."

CaliNETinfo, czerwiec 2003r. - "Moje doświadczenia z Polinesian Noni" - dr nauk med. Danuta Broniarczyk - Pawłowska

. .
Designed by. :: [[ noni.zdrowe ]]::