. . .
. . .
. . .

NOWOTWÓR - NATURALNE SUPLEMENTY DIETY WZMACNIAJĽCE ORGANIZM - PROFILAKTYKA


Jakie suplementy stosować by ustrzec się nowotwora - dawki dla dorosłych.

Jeśli chcesz być zdrowy zacznij od oczyszczenia swojego organizmu, ponieważ toksyny zatkały kanały wydalnicze i organizm nie może ich z Ciebie usunąć. Gdy pozbawisz organizm "śmieci", uczynisz pierwszy krok w kierunku pełnego zdrowia. Pamiętaj - każdą terapię leczniczą należy zacząć od oczyszczenia organizmu.

"Całkowite oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, jest nam życiowo niezbędne, dlatego, że tylko czysty organizm, wolny od "wewnętrznego brudu" może funkcjonować harmonijnie i właściwie. Każdy etap oczyszczania będzie dawał odczuwalne wyniki. Po oczyszczani jelita grubego przestaną Państwa dręczyć wzdęcia brzucha, zaparcia, zgaga; po oczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pomięć, błysk w oczach, połysk włosów, będziecie Państwo wyglądać młodziej i bardziej świeżo, nie będziecie się męczyć, pojawi się energia i siły; oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie i znikają różne bóle w dolnej części brzucha , oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli i jeśli nie były one (stawy) sprawne ruchowo i bolały szczególnie przy zmianie pogody to teraz będą sprawne i elastyczne; oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych obroni Państwa przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które czynią nasze życie czasem nie do wytrzymania".

Nasze ciało jest jedyną rzeczą na Ziemi, która naprawdę należy do nas.

źródło: Michał Tombak "Jak żyć długo i zdrowo"

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe - gdyż w czasie, gdy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę metod naturalnych, bardziej może czasochłonnych, ale skutecznych i nie ingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Oczyszczanie >>> TUTAJ

Polecam również Ocean 21 który w swoim składzie posiada 200 składników odżywczych. Dawkujemy go tak jak Polnesian Noni - 1 nakrętkę soku na czczo. Osoby z nadczynnością tarczycy nie stosować! Tych dwóch płynnych produktów nie wolno podawać równocześnie.

Polinesian Noni i Ocean 21 - sposób przechowywania i użycia.

  • po otwarciu przechowujemy w lodówce, max przez 3 miesiące
  • przed użyciem wstrząsamy
  • nie podajemy metalową łyżką
. .
Designed by. :: [[ noni.zdrowe ]]::