. . .
. . .
. . .

NOWOTWÓR - Produkty - Triple-Potency Lecithin


tripleKoncentrat lecytyny o potrójnej sile działania. Aktywne składniki preparatu mają działanie lekko uspakajające, skutecznie obniżają poziom cholesterolu we krwi i łagodzą ból. Szczególnie polecany osobom wrażliwym na zmianę pogody.

Opakowanie zawiera 100 kapsułek.Lecytyna

Lecytyna jest substancją naturalną o wyjątkowych właściwościach. Główne jej składniki to cholina i inozytol. Cholina to substancja witamino-podobna, odgrywająca kluczową rolę w strukturze błon komórkowych.

Inozytol znajduje się w produktach pochodzenia roślinnego, na przykład w soi. Duża ilość inozytolu gromadzi się w mózgu. Cholina i inozytol będąc substancjami lipotropowymi, zapobiegają stłuszczeniu wątroby.

Dzięki wyjątkowym właściwościom emulgującym lecytyna obniża poziom cholesterolu i powstrzymuje rozwój miażdżycy. Oczyszcza ścianki naczyń krwionośnych i wzmacnia mięsień serca. Lecytyna powoduje również zmniejszenie dolegliwości bólowych stawów. Jej regularne stosowanie umożliwia osobom z chorobami narządu ruchu taką działalność, jakiej w przeciwnym razie nie byliby w stanie prowadzić. Powinni ją także przyjmować sportowcy, którzy chcą szybko zwalczyć kontuzje i powrócić do intensywnych treningów. Lecytyna jest pomocna dla osób czułych na zmiany pogody, daje zdrowy połysk włosom i zapobiega ich wypadaniu. Z jej pomocą można zapobiec powstaniu egzemy.

Lecytyna poprawia pamięć i ma działanie lekko uspokajające.

Spożyta z miodem poprawia funkcjonowanie mózgu. Jest świetnym środkiem tonizującym zwłaszcza dla osób starszych, bez apetytu i w depresji, ponadto zmiękcza stolec i zapobiega powstawaniu wzdęć. CaliVita dysponuje wieloma preparatami zawierającymi lecytynę. Wśród nich wyróżnia się Triple Potency Lecithin, która zawiera koncentrat oleju sojowego. Co to oznacza w praktyce? Po prostu - zamiast zażywać dziennie trzy razy po l kapsułce, wystarczy wziąć tylko jedną kapsułkę trzy razy silniejszą. Korzystne efekty utrzymują się tak samo długo, jak w przypadku normalnej lecytyny.

UWAGA!

.Przy szczególnie silnych bólach stawów (np. podczas zmian atmosferycznych) można zażyć większą dawkę preparatu. Lecytyny nie można przedawkować i nie zaobserwowano niepożądanych działań podczas jej stosowania.
.Regularne przyjmowanie lecytyny zapobiega powstawaniu lub spowalnia powiększanie się kamieni woreczka żółciowego.

  1 kapsułka zawiera  
  Lecytyna sojowa 1200 mg
  Fosfatydylocholina minimum 420 mg

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

. .
Designed by. ::[[ noni.zdrowe ]]::